KONST / Litografier / Färglitografi 13496521
nr 1349 6521
Einar Jolin
(1890-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad EA 5/20, Stockholm. Motivet: 45x56 cm
Einar Jolin, född 1890 i Stockholm, död 1976. Svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:28:47
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)